Thanks Thanks:  15
Page 20 of 41 FirstFirst ... 10181920212230 ... LastLast
Results 191 to 200 of 407

Thread: Nasıl Satın Alınır ? (Sadece Türkler İçin)

Nasıl Satın Alınır ? (Sadece Türkler İçin)
    Quote Originally Posted by fewlars View Post
    hocam satın alım yapacağım fakat. papara ile ödeme yapabişliyormuyuz. papara olayına girerseniz süper olur. anında ödeme alıp kesintisiz anında saniyede parayı banka hesabınızada çekebiliyorsunuz bi inceleyip dönüp yaparsanız sevinirim
    Papara ile ödeme alabiliriz sanırım ancak kart kullanıyorsanız mevcut sistem ile çok daha hızlı işlem yapabiliriz.

Quote Originally Posted by monster05 View Post
    BySaBo ürünü 1-3 günlük denemek için alacağım beğenirsem tam sürüm alacağım ama özelden de yazdım size son tekliften ürünün ödemesini yaptıktan sonra ödeme bildirimi yapın diyosunuz orada ki bilgiler son teklifteki bilgiler mi yoksa burada ki bilgiler mi çünki ikisinin farklı e postası bilgisi mevcut ona göre bilgi versende bizde alsak... birde teslimatı son tekliften mi yapıyorsunuz yoksa buradan mı ?
    Ödemeyi yaptıktan sonra ödeme bildiriminde AimJunkies nickinizi ve istediğiniz oyunu bize bildirmelisiniz.

Diğer bilgiler ödeme bilgileriniz.

şuan ödeme yapıp teslimat yapıyorsanız onaylayacağım ? ödeme bilgilendirmeye telefon numaramı yazmak istemiyorum onu nasıl halledebiliriz
    Last edited by monster05; 11-05-2017 at 06:29 AM.

Her zaman teslimat yaparız, şu an alabilirsiniz.

Bir sorun olması halinde ulaşabilmek için isteniyor numara, göndermeyebilirsiniz problem olmaz.

Bu ürünün listeleme süresi bitmiş ya da ürün satıcı tarafından kaldırılmıştır. diyor son teklifte bi bakar mısınız

Private
    hocam papara saniyede alıyorsunuz parayı saniye de de hesabınıza aktarıyorsunuz en hızlısı bence o

Bu ürünün listeleme süresi bitmiş ya da ürün satıcı tarafından kaldırılmıştır. diyor son teklifte bi bakar mısınız
    Şu an satın alabilirsiniz.

Paparanın site ile entegresi yok , dolayısıyla kart ile site üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Private
    hocam ödemeyi gerçekleştirdim bildirimide gönderdim

Quote Originally Posted by gsser View Post
    hocam ödemeyi gerçekleştirdim bildirimide gönderdim
    İyi Oyunlar.

Private
    Quote Originally Posted by BySaBo View Post
    İyi Oyunlar.
    Merhaba. Battle front 2 aimjunkies sitesinde var fakat turk sitesinde goremedim. satın alma imkamınız varmı?

Sitemize eklenmiştir, alabilirsiniz.

Tags for this Thread