Thanks Thanks:  0
Results 1 to 4 of 4

Thread: Türkçe AJ Forum Kuralları ve Genel Rehberi (Turkish AJ Forum Rules and General Guide)

Lance Corporal

Türkçe AJ Forum Kuralları ve Genel Rehberi (Turkish AJ Forum Rules and General Guide)

Merhabalar,

Aramıza yeni katılan kişilerin uyması gereken bir takım kurallar mevcut.Bu kuralları olabildiğince çevirmeye çalıştım.İngilizcem o kadar iyi değildir ancak elimden geleni yaptım.

Forum Kuralları

1. Spam yapmayın!

• Bölümle alakasız konu açıp yorum yapmaktan kaçının.
    • Daha dikkat çekmek için konuları hortlatmayın. (Up/Güncel gibi konuları canlı tutmaya çalışmayın bir personel elbet ilgilenecektir.)
    • Uygun bir nedeniniz olmadıkça eski konuları hortlatmayın.

1. Uygunsuz/kaba dil kullanmayın!

• Arkadaşça bir ortam tutmaya çalışıyoruz.Bu nedenle, çok kaba kelimelere izin verilmemektedir.
    • Herkese karşı nazik olun.Başkalarını kıracak sözler sarfetmeniz durumunda yorum silinecektir.

1. Diğer ziyaretçilere,VIP üyelere ve çalışanlara karşı saygılı olun!

• Burada herkese karşı saygılı olmaya çalışıyoruz.Herkes aynısı yaptığında minnettar oluruz.
    • Personeller çok sıkı çalışıyor.Lütfen saygılı ve sabırlı olun.

1. Reklam yapmayın.Harici link paylaşımını sınırlayın!

• Reklamlar ve diğer hile sağlayıcılarının adreslerini paylaşmak KESİNLİKLE yasaktır.
    • Eğer uygun bir nedeniniz varsa link paylaşılabilir.

1. İndirilebilir dosyaları paylaşmayın!

• İndirilebilir dosyaları (exe,virüs) paylaşmak veya linkini atmaya izin verilmemiştir.Aksi takdirde siteden kalıcı bir şekilde engellenebiliriniz(PermaBan).Eğer topluma yararlı olacağını düşündüğünüz bir dosya varsa,bir süpermoderatör ile iletişim kurup izin isteyin.

1. Paylaştıklarınızdan ve yaptığınız her şeyden siz sorumlusunuz!

• Hesabınızdan ve üzerinde olan her şeyden siz sorumlusunuz.Kimseye hesap bilgilerinizi vermeyin.

1. Dilencilik yok!

• Başka kullanıcılara kendi üzerinize abonelik satın alması için sormayın.Yasaktır.

1. Alım-satım ve ticaret reklamı yapmayın!

• Alım-satım ve ticaret içeren konular ve teklif mesajları yasaktır.

1. Abonelik başına bir kerelik hile değişikliğine izin verilir! (Sanırsam fiyatı aynı veya daha az fiyatlı hileler arası değişklik yapılabilir.)

• Değişiklikler abonelik geçersizliğinin (Bir nevi son kullanma tarihi) 7.gün içinde değiştirilmez.

• Saldırgan içerik içeren veya uygunsuz gözülen imzalar personel tarafından uyarılmadan kaldırılır.Örneğin ırkçılık,çıplaklık ya da çok geniş boyutlara sahip olan imzalar dikkat dağıtır.
    • İmza boyutu seçerken duyarlı olun.400pxin üstündeki resimler otomatik olarak gizlenir.Forum marjlarını ihlal edan imzalar silinecektir.

Shoutbox kuralları
    • Shoutbox sadece genel sohbet içindir yardım için değil.
    • Bütün forum kuralları shoutbox için de geçerlidir.
    • Shoutboxta sadece ingilizce kullanılır.
    • Shoutbox kurallarının ihlali durumunda ya susturulursunuz ya da shouboxtan engellenirsiniz.
    • Yazı renkleri kısıtlıdır ve sadece personel kullanır.Beyaz olmayan veya varsayılan olmayan renk kullanımı durumunda renk otomatik resetlenir ve/ya da uyarılırsınız..

İbraz Politikası (Tam anlayamadım) (Couldn't translate perfectly)
    • Sahte bir form doldurmak ya da satışa itiraz etmek kabul edilemez ve sonsuza dek engellenirsiniz.
    • Alışverişi de otomatik olarak engellenmiş ve bloke edilmiş olacaktır.
    • Satın alma yasağı site yöneticisiyle temasa geçerek itiraz edilebilir.AimJunkies tarafından yapılan herhangi bir ücret yasağı,yasak kaldırılmadan önce gezi ödenmek zorundadır.

1. AimJunkies Renk Rehberi (Color Guide)

• Kırmızı: Yönetici
    • Sarı: Süper Moderatör
    • Açık Yeşil: Coder (Hileyi kodlayan kişi)
    • Turkuaz: Teknik Moderatör
    • Koyu Yeşil: Forum Moderatör
    • Camgöbeği: Reseller (Tekrar satın alma ve paket değişiklikliğiyle ilgilenen kişi)
    • Pembe: VIP Üye (Premium)
    • Turuncu: VIP Üye (Standart)
    • Koyu Turuncu: PDG Staff
    • Gri: Kayıtlı Kullanıcı

AimJunkies Personelleri (AimJunkies Staff Members)

• Drakoni
    • CRUSHER
    • Sequence
    • MULISHA
    • Rookie

• Azza99976
    • Josh
    • peakaboom
    • SSJason

• SystemFiles
    • syc0re
    • MoNk3ey

• crazypatrick28
    • Egyptian_***0r
    • FiST
    • funflyz
    • Hustla
    • Decryptionz
    • justgotwrecked
    • killer1123
    • lolgasim
    • Manny
    • Terminator201
    • Zekori

• AFluffyTeddy
    • Blxrr
    • chouaster65
    • CptPat
    • DarkMorc
    • DeathWishGaming
    • DrTorpid
    • EIFORYA
    • Kyreemm
    • GamingNerd
    • karlo159
    • Kianweeei
    • Man-of-Albion
    • Mister-M00
    • oofek
    • SennerSepp
    • Strategist1776
    • TheKingmsan11
    • vShakV1
    • xevanf
    • Leotheteddy97
    • xXDefragXx
    • azgunrunner

• Banek192
    • denjed
    • fgx526
    • mar1k
    • youhack
    • kevincom
    • leo846264

• spectre
    • Twitch
    • Berisko
    • blade1266
    • DNA

Arkadaşlar benim görebildiğim personeller bunlar.Unuttuklarım varsa özür dilerim .I don't know all staffs.I just know them.

Evet beyler elimden gelenin en iyisini yaptım mükemmel ingilizcem yok ama olabildiğince çevirdim.Umarım hiçbir personelle sıkıntı yaşamazsınız.Personeller aşırı ilgili ve saygılılar sizde onlara iyi davranın karşılığını verin.

I hope I translate them smoothly.My english is not perfect so It kind of hard to me but I made it ! I'm happy now.I told them AimJunkies' staffs are very kind and heplful.I love AimJunkies.You're really best provider.I love you! I hope this guide/translation will be helpful for my buddies.Now, I just want you guys to pin this post.Because I believe this post is helpful for Turkish customers to learn this forum rules and staff members.

Thank You For Everything You Do AimJunkies!

Kuralların bulunduğu ana konuya gitmek için: AimJunkies Official Forum Rules.
    Last edited by TimeDown44; 08-19-2016 at 03:40 PM.

Lance Corporal
    Herhangi bir sorununuz veya sorunuz varsa bana mesaj atmaktan çekinmeyin arkadaşlar.Yardımcı olmaya çalışacağım.

Warrant Officer 1
    Apply here to become trusted user. https://forum.aimjunkies.com/f939/
    FAST RECOMMENDED RESELLERS

For using paypal to purchase a subscription, contact this trusted Reseller
    For using everything else, including paypal, contact this trusted Reseller

Tags for this Thread