Thanks Thanks:  0
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: öncelikle kolay gelsin h1z1 aim kullanan varsa bakabilir mi!!

Registered User

öncelikle kolay gelsin h1z1 aim kullanan varsa bakabilir mi!!

h1z1 aim hilesini kullananlar varsa nasıldır özelliklede banlanma olayinda sadece aim ve esp özelligini kullanicam kullanan arkadaşlar kaç s**t oldugunuda yazarsa oyunda sevinirim teşekkürler

Lance Corporal
    Eger cok kullanirsan ve besbelli kullanirsan ban yiyebilirsin. Sadece aimbot ve ESP kullansanda yinede ban yiyebilirsin eger dikkatli kullanmassan.
    Last edited by Sheenaynay; 11-06-2015 at 12:32 PM.

Nispeten düşük Aimbot FOV ve% tutun ve duvarlar aracılığıyla insanlar / şeyler yağma ve iz düz gitmek değil emin olun ESP kullanırsanız, orada ince olmalıdır.

Registered User
    Rapor yemedigim sürece yakalanma riski nedir veya uzun süre kullanmam için ne yapmalıyım yardimci olur musunuz arkadaşım almış bi tane ücretli oda isim vermiyeyim 8. Hesabı suan

Sergeant Major of the Marine Corps
    Google Translate dilerim . Bir kaç ay önce son güncellemeden beri ESP sıfır yasağı rapor edilmiştir , bunu kullanarak çok güvenli . Orada algılama olasılığı her zaman ama şu anda tespit edilmemiş olduğunu ve bir süre olmuştur.

Registered User
    Nasıl yani suan sadece ESP de bi sıkıntı çıkmaz mi elbetteki her hile de olduğu gibi ban riski olucak bunu en aza indirmek düşüncem ve o doğrultuda kullanicam hileyi burda kullanan arkadaşlar ne kadar zamandır nasıl kullanıyor hile amacım onu ogrenmek

Registered User
    kullanan kimse yok mu kullaniş tarzını ve süresini s**tini yazabilcek bir öneri yardımcı olursaniz cok memnun olurum

kardes benim gibi fly hackle peter pan olursan 3.saatte banlanirsin dizlerimi dovuyorum foruma bakmadim adamlarda uyarmislar vip boluminde neyapsam bilemiyorum 2.kere oyunu baska steamdenmi alacam yoksa betanin bitmesinimi bekleyecem bilmiyorum

Registered User
    1 ayda 5 hesap banlattım, raporlandığın zaman kaçış yolun yok yani sadece esp kullanırsan sorun olmaz diğer özellikleri kullanırsan her türlü ban yersin. Ayrıca bi kere ban yediğinde ip adresini değiştirmen ve hardware id'ni yenilemen gerekiyor, yenilemezsen rapor yemesende ban yersin.

Öncelikle Hardware id ip adresi demişsin ben yaklaşık 5-6 hesap banlattım ilkinde 30 saat falan oynamıştım radar olayı vardı ban yedim 2. 54 saat oynadım bunun yarısını hileli oynadım buradan almamıştım hileyi güncelleme geldi ban yedik. 3. Buradan aldım fly hack falan derken milleti soyuyordum 4. Turnuvaya falan giriyordum Hard modda bide sisten vurunca bir tanesi reportladı ban yedik diğerleride aynı sebeplerden benim anlamadığım kaç sefer banlandım madem tekrar oynayınca ban atıyorlar bana niye 54 saat oynadım onun dışın da diğerleri 10-8-5 saat falandı. Yani dostum sen aimbot yada flyhack kullanmassan biraz zor yersin CS:GO da global yaptım bu hileyle tabii birazda dikkat
    Last edited by DevilReturnN; 12-30-2015 at 11:36 AM.

Tags for this Thread